• new-schejbal-02
  • nslide03
  • nslide04
  • nslide02

Sap liga 30.5.2015Další úspěšný den pro naše bojovníky. Dne 30.5.2015 proběhlo ve studiu Fighters na pražském Strahově 2. kolo Sap ligy v kickboxu. Tato liga je určena pro děti a juniory soutěžící v polokontaktních disciplínách. Náš klub Schejbalgym působící při ASK Lovosice zastupoval v roli rozhodčího Stanislav Godla, který také zdárně plnil i roli kouče našich bojovníků. Tohoto kola se bohužel mohli účastnit jen dva naši bojovníci, kteří však ve svých kategoriích zářili. Jako první zápasil v kategorii kicklight st. žáků do 52 kg Mahammad Jafar (15 let), který se v této kategorii vybojoval 1. místo, když se probojoval až do finále, kde se utkal s Matyášem Davídkem z klubu TCB Slaný. Miky již v prvním kole nenechal nic náhodě svého soupeře od začátku doslova válcoval, což vedlo k ukončení rsc v prvním kole. Miky tak pokračuje ve vítězném tažení touto ligou. Dalším neméně úspěšným borcem byl jeho bratr El Jafar (12 let). Ten soutěžil rovnou ve třech disciplínách v kategorii mladších žáků do 32 kg. V první disciplíně pointfighting nestačil v semifinále na Tadeáše Slavíka z klubu Iron Fighters. Obsadil tak třetí místo. V další kategorii kicklight se se stejným soupeřem utkal ve finále, kde již Slavíka jasně porazil na body a vybojoval krásnou zlatou medaili. V další kategorii lightcontact se nejprve v semifinále utkal s Matějem Vlasákem z Orient Fighting clubu, kterého jasně porazil na body a stejně tak ve finálovém boji jasně porazil na body Vojtěcha Tomana z klubu Hammersgym Běhařov. El si vybojoval další zlatou medaili a jako jeho bratr zatím na této lize v těchto svou disciplínách nepoznal hořkost porážky. Celkem jsme tedy vybojovali 3 x zlatou a 1 x bronzovou medaili.